Nowy Sącz, ul. Krakowska 74  tel.: 0 18 443 07 07  tel. kom.: 0508 008 678
OPTIMUM
Strona startowa Usługi pogotowie sklep kontakt

Ogólnopolska akcja sterylizacji psów i kotów 2014


W ramach akcji "Nie rozmnażaj, nie porzucaj" organizowanej m. in. przez Fundację "For Animals", w marcu 2015 r. na terenie całego kraju, niektóre kliniki, lecznice i przychodnie weterynaryjne zgodziły się na wykonywanie zabiegów sterylizacji/kastracji psów i kotów po preferencyjnej, niższej cenie. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej Organizatora.

Informujemy, że my również przyłączyliśmy się do akcji "Nie rozmnażaj, nie porzucaj".

Ceny zabiegów sterylizacji/kastracji w marcu 2015 r. będą wynosiły:

 • suka do 35 kg - 190 zł
 • suka powyżej 35 kg - 250 zł
 • kotka - 100 zł
 • pies do 35 kg - 120zł
 • pies powyżej 35 kg - 170zł
 • kocur - 65 zł

Ceny dotyczą zabiegów wykonywanych u zwierząt klinicznie zdrowych. W przypadku pacjentów powyżej 6 roku życia należy doliczyć do powyższych cen koszt bilansu przedoperacyjnego, tj. badań biochemicznych i morfologicznych krwi.

W cenę wliczone jest także przekazanie właścicielom pełnej informacji na temat zabiegu, jego zalet i wad, opieka pooperacyjna, usunięcie szwów, a dla każdego zwierzęcia przygotowana będzie niespodzianka.


Jeśli Państwo zdecydują się na zabieg sterylizacji/kastracji swojego pupila w ramach akcji, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu ustalenia terminu zabiegu oraz uzyskania informacji na temat przygotowania zwierzęcia do zabiegu.

projekt i wykonanie projekt i wykonanie B.Matyjasz