Nowy Sącz,  ul. Krakowska 74    tel.: 0 18 443 07 07    tel. kom.: 0508 008 678
OPTIMUM
Strona startowa Usługi pogotowie sklep kontakt

KomunikatyZapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.


  • Informujemy, że posiadamy zapas surowicy przeciwko jadowi żmij - w przypadku ukąszenia zwierzęcia przez żmiję w ciągu kilkudziesięciu minut może rozwinąć się gwałtowna reakcja uczuleniowa i wstrząs, z którego najczęściej nie udaje się wyprowadzić pacjenta. Podanie surowicy znacznie zwiększa szansę uratowania ukąszonego psa lub kota.

  • Podczas dyżuru nocnego (od godziny 22:00 do 8:00) do kosztów wizyty doliczana jest dopłata w wysokości 50 %. W dni wolne od pracy i w święta do kosztów wizyty doliczana jest dopłata w wysokości 30 % (nie dotyczy kontynuacji rozpoczętego wcześniej leczenia).

  • Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie się na konsultacje i planowe zabiegi chirurgiczne oraz ortopedyczne.

  • Informujemy, iż na mocy umowy z Gminą Chełmiec, z Gminą Podegrodzie oraz z Gminą Łososina Dolna nasza przychodnia objęła całodobową opieką bezdomne zwierzęta uczestniczące w kolizjach drogowych na terenie powyższych gmin. W przypadku potrącenia bezdomnego psa lub kota należy zgłaszać ten fakt pracownikowi Urzędu Gminy lub bezpośrednio do Centrum Weterynaryjnego OPTIMUM.

  • Centrum Weterynaryjne OPTIMUM dysponuje zapasem krwi pełnej oraz mrożonym osoczem dla psów. W najbliższym czasie zaopatrzymy się także w koncentrat czerwonokrwinkowy. Dzięki temu w stanie zagrożenia życia Państwa podopiecznych przez całą dobę mogą Państwo uzyskać pomoc w zakresie transfuzji krwi lub zakupić odpowiedni preparat zlecony przez Państwa lekarza prowadzącego. Zapraszamy do współpracy także wszystkie okoliczne przychodnie weterynaryjne. Więcej informacji na temat przetoczeń krwi oraz dostępnych preparatów na stronie Weterynaryjnego Banku Krwi im. Milusia.


Prywatna szkoła tresury psów Krzysztofa Szymańskiego w Nowym Sączu oraz hotel dla psów

tel.: 0602 516 426
Dla naszych Klientów rabat w wysokości 15% na wszystkie usługi taxi
projekt i wykonanie projekt i wykonanie B.Matyjasz